Motivace 13. září 2017

Tipy a triky pro šatník

redakce 3 min 1018 přečtení

Každý šatník má své limity. Trendy se mění a my chceme být stále in, zároveň je nám však zatěžko zbavovat se starých kousků. Ale kam a jak oblečení uskladnit? Máme pro vás pár tipů.

Skříň bohužel není nafukovací a abychom mohli naše kousky sladit v perfektní outfit, musíme v nich mít pořádek. A to není vždy snadné, zvlášť když máme oblečení tolik, že expanduje ze skříní až do předsíně.

Kam ale všechno oblečení uskladnit? Navíc, když je i mužská polovička zainteresovaná ve světě módy? To může být problém. Zvlášť žijeme-li ve městě, a navíc v menším bytě. To, že nežijeme na zámku ještě neznamená, že nemůžeme mít garderobu hodnou princezny či prince. Stačí jen znát pár kouzel, jak náš šatník „nafouknout“. A navíc je zvládnete sami!

ABRAKA DABRA a vše se vejde do jedné skříně

Léto je téměř za námi, ale jeho konec nemusí být jenom poslem špatných zpráv. V létě jsme aktivnější, více se hýbeme, horké počasí přirozeně vybízí k tomu, abychom jedli saláty a lehké pokrmy. S koncem léta nás tak může čekat příjemně nepříjemné překvapení – některé staré modely nám jsou velké! A to je chvíle, kdy se vyráží nakupovat. Co když se ale na nové přírůstky nedostává místa? Máme pro vás super tip: zavěste ramínka do sebe. Získáte tak jednou tolik prostoru a pro svěží módní kreace vytvoříte dostatek místa. A jak na to?

1. Vezměte vymytou plechovku od nápoje nebo konzervu.
2. Odstraňte součástku, která se používá k snadnějšímu otvírání
3. Větším otvorem provlékněte horní část ramínka, za kterou se věší.
4. Do druhého, menšího, zahákněte další ramínko
5. A je to!

HOKUS POKUS s gumičkami

Aktuálně frčí trička, košile a košilové šaty s odhalenými rameny, široké výstřihy a trička spadlá přes rameno. Jak ale zařídit, aby módní hity nepadaly z ramínek a neskončily tak na dně skříně? Jistě jste si už lámali hlavu, jak na to. Přivázat, zatočit, obmotat…ale jak to nezmačkat? Dost! Přičarujte na něj gumičku. Tak jednoduše, že to zvládne opravdu každý.

1. Vezmeme si ramínko a obyčejnou kuchyňskou gumičku
2. Ramínko obmotáme gumičkami, na každém konci jednou
3. A můžeme věšet!

ČÁRY MÁRY FUK aneb jak udělat z velblouda komára

Cestujete rádi na lehko? Jedete na návštěvu nebo na výlet a nechcete s sebou tahat tašky ani kufry, ale nemáte zmenšovací stroj? Máme pro vás návod, jak si sbalit oblečení tak, aby se vešlo třeba i do kabelky: vezměte největší kousek z vaší cestovní garderoby (např. mikinu nebo tričko), rozprostřete ho na podlahu a naskládejte do něj ostatní části outfitu. Zamotejte, svažte pomocí rukávů do uzlíčku a můžete vyrazit do světa.

Zkuste naše zlepšováky i vy. Uvidíte, že čarování s oblečením není žádná věda!

Související